DenizBank Düzce Şubesi’nde  Deniz Altın Günleri

featured
service

DenizAltın Günleri ile fiziki altınları mevduata kabul eden ilk özel banka olan DenizBank, 9 Mart 2022 Çarşamba günü Düzce Şubesi’nde cumhuriyet altınından küpeye, yüzükten bileziğe her ayardaki tüm fiziki altınlarını mevduat hesaplarında değerlendirme imkanı sunuyor.

Müşterilerine geniş bir yelpazede yatırım seçenekleri sunan DenizBank, altın bankacılığında en geniş ürün yelpazesine sahip banka olma özelliği ile diğer bankalardan farklılaşıyor. DenizBank Altın Bankacılığı, son olarak hayata geçirdiği DenizAltın Günleri ile fiziki altınları mevduata kabul eden ilk özel banka oldu. DenizAltın Günleri ile müşterilerinin yastık altı olarak da tabir edilen, kiralık kasalarında veya kişisel imkanları ile muhafaza ettikleri fiziki altınlarını DenizBank mevduat hesaplarında yatırarak güvenli bir şekilde, üstelik faiz getirisiyle değerlendirmelerini sağlayan Banka, 9 Mart 2022 Çarşamba günü önemli bir etkinliğe imza atıyor.

  • “Altına yatırım daha güvenli hale geliyor”

Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Yığılca Şubesi Müdürü Ercan Öztürk, müşterilerin ellerinde bulunan kullanmadıkları veya yatırım amaçlı aldıkları takıları ve altınları DenizBank’a getirerek hesap açtırabileceğine dikkat çekti. Ercan Öztürk, aslında bunun direkt olarak yastık altında biriken ve kayıt içine girmeyen altının sisteme dahil edilmesi anlamına geldiğini, böylece altın yatırımının daha güvenli hale geldiğini söyledi. Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugüne kadar yapılan uygulamalarımızda müşterilerimizin getirmiş olduğu 1 kg. ve katları şeklindeki standart külçeleri mevduata kabul edebiliyorduk. DenizAltın Günleri’nde ise müşterilerimize cumhuriyet altınından küpeye, yüzükten bileziğe her ayardaki tüm fiziki altınları mevduat hesaplarında değerlendirme imkanı sunuyoruz.

DenizAltın Günleri tasarruflarını yastık altında biriktiren bankamız müşterisi olan veya olmayan tüm yatırımcıları 9 Mart 2022 Çarşamba günü DenizBank Düzce Şubemize bekliyoruz.”

  • DenizAltın Günlerinden faydalanacak müşterileri bekleyen avantajlar

• Getirilen fiziki altının has altın miktarı müşterinin hesabına gram altın olarak yatırılır.

• Herhangi bir şekilde alım satım işlemi olmadığı için müşteriler al – sattan oluşan kur kaybını yaşamazlar.

• Yatırım amaçlı alınan altınları saklama derdi, çalınma korkusu olmaz.

• Altınlar kiralık kasada saklanıyorsa bu masraf ortadan kalkar.

• Hesap işletim ücreti ödenmeyeceği için masrafsızca yatırımlar korunur.

• Altınlar devlet güvencesindedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
DenizBank Düzce Şubesi’nde  Deniz Altın Günleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Yığılcanın Sesi Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!