Yerel Dernekler Buluştu – Yığılcanınsesi Gazetesi

featured
service

     Erdemliler Derneği merkezinde bir araya gelen yerel dernek temsilcileri, 31635 sayı ve 21 Ekim 2021 tarihli Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren  Dernekler yönetmeliği değişikliklerini   ele aldılar.  Derneklerin birçoğunun yapılan değişikliklerin muhteviyatını tam bilmediğinden  sıkıntılar yaşayabileceği düşüncesiyle düzenlenen toplantıda yapılan değişiklikler ele alındı.

Konu ile ilgili Erdemliler Derneğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. 

“STK´ların mevzuattan kaynaklanan sıkıntılar hususunda birlikte hareket etmesinin faydalı ve yararlı olacağı fikri benimsendi. Mevzuat farkındalığının arttırılması, karşılaşılan zorluk ve iyi uygulamaların paylaşılması için belli aralıklarla bir araya gelinmesi hususunda mutabık kalındı.  Salgın hastalık nedeniyle her ilçeden bir STK başkanının katıldığı buluşmaya, sayılı STK başkanı davet edildi. Dayanışma ve  mevzuat farkındalığını arttırmak ve iyi örneklerin paylaşılması amacıyla gerçekleştirilen  STK buluşması hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yerel Dernekler Buluştu – Yığılcanınsesi Gazetesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Yığılcanın Sesi Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!