Bolu Orman Bölge Müdürü Mahmut Şentürk görevine başladı

featured
service

    Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak ataması yapılan Mahmut Şentürk görevine başladı.

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk’ü, Bölge Müdür Yardımcıları ve Bolu Orman İşletme Müdürü karşıladı. Görevini eski Bölge Müdürü yeni Orman Zararlılarıyla Mücadele Dairesi Başkanı Şaban Bıyıklı’dan devralan Mahmut Şentürk, Bölge Müdür Yardımcıları ile genel bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Bölge Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğünce yürütülen faaliyetlerin son durumu hakkında bilgi aldı.

Mahmut Şentürk 1972 yılında Trabzon’da doğdu. 1992 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinden mezun oldu. Yüksek lisansını Bartın Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde 2009 yılında tamamladı. 1995 yılında Bolu’da yevmiyeli mühendis olarak çalışmaya başladı. 1998-2008 yılları arasında Gümüşhane, Torul ve Bartın işletme müdürlüklerinde işletme şefi olarak çalıştı. 2009-2011 yılları arasında Ulus İşletme Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı, 2011-2015 yılları arasında aynı işletmede İşletme Müdürlüğü, 2015-2016 yılları arasında da Bartın İşletme Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2016-2017 yıllarında da Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Şube Müdürlüğü görevini yürüten Mahmut Şentürk 2016-2021 tarihleri arasında Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.

Mahmut Şentürk, 05.11.2021 tarihinde Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdürü olarak görevine başladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bolu Orman Bölge Müdürü Mahmut Şentürk görevine başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Yığılcanın Sesi Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!