Düzce STK İtifakı Sağlandı

featured
service

DÜZDEF Başkanı Faruk Çakmak, Başkan Yardımcıları Asaf Öztürk, Durmuş Yağcı, Handan Şule Cumhur, Muhsin Küçükdişli ve Yönetim Kurulu üyeleri tam kadro katılım sağladılar. Düzce Kalkınma ve Tanıtım Vakıf Başkanı Ahmet Mutlu, Başkan Yrd Prof Dr Ahmet Şamandar, Genel Sekreter Ahmet Recai Sönmez, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ercan çok verimli bir toplantı gerçekleşti. Vakıf Başkanı ve Yönetimi Düzce için öncelikli projelerini paylaştılar. Başkan Ahmet Mutlu, Düzce’nin Güçlü bir Sivil Toplum işbirliğine acil ihtiyacı olduğu ve Vakfın bu süreçte üzerine düşeni yapacağı söyledi. DÜZDEF Başkanı Faruk Çakmak Federasyon bünyesindeki Tüm Derneklerimiz ve yeni katalacak derneklerimizle Düzce’de Sivil toplumun sağlayacağı işbirliği Düzce’ye güç katacaktır. Biz, Düzce’mizi seviyoruz. STK Birlikteği Düzce’ye değer katacaktır. Başta Yüksek Hızlı Tren projesi ve Düzce’ye fayda sağlayacak tüm projelere desteğimiz tam olacaktır. Birliğimiz ve berederliğimiz daim olsun. Kazanan Düzce olsun dedi. 

Vakıf Başkanı Ahmet Mutlu’ya Çiçek takdim eden ÇAKMAK, Ahmet Mutlu ile 30 yılı aşan kadim dostluğumuz var. Bugün dostluğumu STK işbirliğinde güçlendirdik. Düzce Vakfı, Düzce Gazeteciler Cemiyeti ve Federasyon yakın zamanda yeni katılımlarla daha da güçlenecektir dedi. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş’e işbirliğimize verdiği tam destek için teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun dedi.

Düzce Tanıtım Kalkınma Vakfı Başkan Yardımcısı Prof Dr Ayhan Şamandar Yüksek Hızlı Tren projesi hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Vakfın, Düzce Turizim varlıkları için yaptığı başarılı çalışmaları anlattı.

Yığılcanın Sesi Ali Kuş

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Düzce STK İtifakı Sağlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Yığılcanın Sesi Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!