DÜZCE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

İLAN
DÜZCE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2020/84
KARAR NO : 2022/340Davacı BİRİKİM VARLIK YÖNETİM ANONİM ŞİRKETİ ile Davalılar Cengiz YAZGELDİ ile ILGAZ AĞAÇ…..ŞTİ arasında mahkememizde görülen Tasarrufun İptali davasının yapılan açık yargılaması sonunda; “Davanın kesin hüküm nedeniyledava şartı yokluğundan usulden REDDİNE” karar verilmiştir. Davacı tarafca 16/08/2023 tarihli tehiri icra talepli istinaf başvuru dilekçesi ile usul ve yasaya aykırı bulunan yerel mahkeme kararının kaldırılması talebi ile istinaf dilekçesi sunulmuştur.
İş bu karar ve istinaf dilekçesi 182****34T.C.kimlik numarası ile nüfusa kayıtlı Adil oğlu, 1970 d.lu davalı Cengiz YAZGELDİ’ye tebliğ edilememiştir.
İş bu ilanın yayınlandığı tarihten 7 gün sonra davalı Cengiz Yazgeldi’ye tebliğ edilmiş sayılacağı ve tebliğ tarihinden itibaren davalının iki hafta içinde davalının istinaf yasa yoluna başvurabileceği tebliğ yerine geçmek üzere ilanen tebliğ olunur.

#ilangovtr

Basın No: ILN01908221

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Yığılcanın Sesi Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!