Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın, İl Koordinasyon Başkanı seçildi

featured
service

Ziraat odası başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen İl koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Yeni İl Koordinasyon Başkanının da seçildiği genel kurulda, Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın İl Koordinasyon Başkanı seçildi. 

Düzce Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Düzce Ziraat Odası Toplantı Salonunda Ziraat Odası Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilirken, İl Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın başkanlığında yapılan toplantı ile başkan ve üye seçimi yapıldı . Gerçekleştirilen seçim sonrasında Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanlığına Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın seçilirken, Başkan Yardımcılığına Düzce Ziraat Odası Başkanı Aydın Topuz, Sekreterliğe Cumayeri Ziraat Odası Başkanı İhsan Keleş seçildi. 

Toplantıdan sonra Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Esra Uzun ve Şube Müdürü Sayın Bünyamin Ali misafir olarak katılım sağladılar. 

Yığılcanın Sesi Gazetesi olarak Düzce Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı seçilen Yığılca İlçe Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın’a hayırlı olsun dileklerimizi iletir yeni Düzce Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulunun hayırlı olmasını dileriz. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın, İl Koordinasyon Başkanı seçildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Yığılcanın Sesi Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!