Yazarlar

Düzce Tam Kapandı

Fatih IŞIK

Düzce Tam Kapandı';

  Değerli Okurlarımız;

  29 Nisan ile 17 Mayıs arasında ülkece tam kapamaya geçtik ve Düzce'mizin bazı bölgelerin gördük ki Düzce'miz tamamen kapanmış… 

  Düzce merkez başta olmak üzere 2 Mayıs Pazar günü Yığılca, Akçakoca ve Cumayeri'nde kimsecikler sokaklarda yoktu, sokaklar adeta kuşlara, kedilere ve köpeklere kalmıştı.

  Hafta sonu kapamayı fırsat bilen herkes köyünde, fındıklığında, bahçesindeydi. Tırpan motorlarının sesi adeta bir orkestra gibi ses çıkartıyordu. Bahçesini temizleyenlerin yaktıkları dumanlar gökyüzünü bir bulut gibi kaplamıştı.
  Karadeniz'e kıyısı olan Akçakoca'da hava güzel olmasına rağmen sahilde yürüyüş yapanlar ve deniz kenarında vakit geçiren hiç kimse yoktu. Denizde balıklar ve martılardan başka kimsecikler kalmamıştı.

  Düzce Emniyet Teşkilatı Alkışlıyorum
  Gece gündüz halkın huzurunu ve güvenliğini sağlayan emniyet teşkilatımızı da unutmayalım. Düzce il ve ilçelerinde yapmış oldukları uygulamalarda ve denetimlerde vatandaşın güvenliği için, gerekli hassasiyeti ve nezaketi gösteriyorlar.  Kapamayı art niyetli kullananlara, hem kendini hem de başkalarının hayatını tehlikeye atanlara da göz açtırmadan gerekli cezai işlemleri uyguluyorlar. 
  Düzce il ve ilçeleri başta olmak üzere tüm emniyet teşkilatımızı canı gönülden kutlarım. Allah CC yar ve yardımcınız olsun. 
  Sağlıcakla kalın…

  25815 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları